Kompleksowy System Rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Projekt bez nazwy (1).jpg

Drodzy Uczniowie i Rodzicie

Zachęcamy do odwiedzenia strony https://rekrutacje-bialystok.pzo.edu.pl/omikron-public/

Jest to strona poświęcona rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Znajdziecie tam wszelkie informacje dotyczące rekrutacji tj. zasady rekrutacji, instrukcję krok po kroku użytkowania systemu rekrutacyjnego omikron oraz pomoc techniczną.

W poniedziałek, 13 maja, rozpoczęła się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Miasto Białystok na rok szkolny 2024/2025. Na absolwentów szkół podstawowych czeka ponad 3 tys. miejsc w białostockich placówkach.

Rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych prowadzona będzie z wykorzystaniem systemu informatycznego od 13 maja do 18 czerwca (do godz. 15.00) oraz w terminie od 21 czerwca do 9 lipca. Drugi termin da możliwość zmiany przez kandydata wniosku o przyjęcie z uwagi na zamianę szkół, do których kandyduje, oraz możliwość złożenia nowego wniosku.