Laboratorium Przyszłości

Program "Laboratoria Przyszłości" to program  wprowadzający do szkół innowacyjne procesy dydaktyczne.

Od nowego roku szkolnego w ramach programu Laboratorium Przyszłości w naszej szkole uczniowie będą mogli korzystać z Wirtualnego laboratorium "EMPIRIUSZ".

Jest to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala w przyjazny, bezpieczny i ekonomiczny sposób realizować podstawę programową nauczania chemii w szkołach. Wspiera i stwarza uczniom idealne warunki do rozwoju.

Wirtualna rzeczywistość i druk 3D pozwolą uczniom zobaczyć i dotknąć tego, co do tej pory pozostawało w sferze wyobrażeń na lekcjach chemii, matematyki, biologii, fizyki, informatyki i innych. Nauka programowania i elektroniki to inwestycja w rozwój zainteresowań uczniów.